San Andreas Dragon Ball Transformation Mod

3.8

3.0

4

Goku ve Vegeta, GTA: San Andreas'a geliyor

725.8k

Bu uygulamayı oyla

San Andreas Dragon Ball Transformation Mod, Dragon Ball'dan akılda en çok kalan karakterlerden bazılarını CJ'ye (oyunun ana karakteri) dönüştürmenize izin veren bir GTA:San Andreas modudur.

San Andreas Dragon Ball Transformation Mod'unun en iyi özelliği karakterinizin görünümünü değiştirmemesi. Goku'ya benzemenin yanı sıra, onun tüm beğenilen tekniklerini de yapabilirsiniz, bu da bir Super Sayan (tüm seviyelerinde) olabileceğiniz, kamehamehas yapabileceğiniz ve hatta muhteşem genki-dama bile yapabileceğiniz anlamına geliyor. Doğal olarak, onlara çarptığınızda yolcuları uçarak gönderebilirsiniz ve hatta kendinizi bile uçurabilirsiniz.

Super Sayan dönüşümlerinden özel olarak bahsetmemiz gerekir, çünkü hepsinden geçebilirsiniz. Seviye iki, üç ve doğal olarak dört var. Hatta Goku'yu resmi olmayan ancak popüler olan seviye beşteki Super Sayan'a, Super Sayan'ı da God'a dönüştürebilirsiniz!

San Andreas Dragon Ball Transformation Mod, tüm zamanların en iyi oyunlarından biri olan GTA: San Andreas oynamanıza izin veren muhteşem bir moddur. Bu sebeple, indirmede yer alan yazı dosyaları üzerindeki talimatları tamamen takip etmeniz gerektiğini aklınızda tutmakta fayda var.
Uptodown X